Vyrobené S Láskou, Meno, Stálofarebné, Remeslá, DIY Darček, Drevené štítky, personalizované značky, zrastov štítky, Vlastné Meno, Ručne vyrábané, (WD224

Dostupnosť: Skladom

€8.82

Popis produktu

♥♥♥♥♥♥ Drevené Personalizované Značky ♥♥♥♥♥♥ Funkcie Materiál: Lipa preglejky Veľkosť: 30 mm x 15 mm Otvor priemer: 2,5 mm, Hrúbka: 3 mm Týchto zákazku značky, ktoré sú ideálne pre všetky háčkované veci, za svoje weddng, výročia, párty alebo obchodné ponuky! Môžeme dizajn vaša značka pre vás, alebo môžete správu nám patrí formáte JPG alebo PNG image svoje vlastné logo. Otvor (- y) je voliteľná a veľkosť otvoru je nastaviteľná, rovnako. Vyberte písmo, z jednej z fotiek skutočných záznam ukazuje písma alebo napísať všetky ostatné (Z 1001FONTS.COM) vyžaduje jeden v poznámkach k účelom, Vyrobené z udržateľný Lipa preglejky.Textúra dreva, spálené obrázok môže vyzerať trochu inak od zobrazené na obrázkoch vyššie, pretože z dreva individuality, špecifický proces vytvárania a reprodukcie farieb alebo na obrazovke Vášho monitora. Prosím, neváhajte a kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky. Prosím, uistite sa a pozrite sa na náš obchod politiky pred nákupu!

  • Typ Produktu: laserové gravírovanie
  • Typ Veľkoobchod: Áno(>50 Ks)
  • Číslo Modelu: WD

Recenzie

Trastelena | 2020-10-01

I love it

5 / 5

Linda Koks2011 | 2020-08-27

Tutto perfetto!

5 / 5

Minititi83 | 2020-12-14

Never leave any comments on the orders I received, but this time I'm very, but very satisfied with in Deal, quick to answer my questions and how quickly to receive the product. I have No words! And the product is super nice and very good quality. I recommend it 100/100!!

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie