Zlaté Silu Značky Kudzu Root Balzam Hruška Chróm Kapsule 60 Pilulky v Strednom veku a Starších Produktov pre zdravotnú Starostlivosť 24 Mesiacov Cfda

Dostupnosť: Skladom

€27.24 €24.52

Popis produktu

Weihai Ziguang biologické vedeckých a technologických exploiture Co., S.r.o. Úvod

weihai Ziguang biologické vedeckých a technologických exploiture Co., S.r.o. bola založená v roku 1997. Je to moderné high-tech podniku integráciou vedecký výskum, vývoj, výrobu a predaj liekov, biologických produktov, funkčné potraviny a bežné potraviny. To má vybudovaný štandard GMP workshop 20000 štvorcových metrov (na čistenie vzduchu dosiahne úroveň 300,000), a predstavil niekoľko dovezené mäkké kapsuly výrobné linky v rovnakom čase, ktorý je v súčasnosti dôležitým domácich mäkké kapsuly výrobnej základne, a nastaviť Analytické Centrum vrátane vysokoúčinnej kvapalinovej chromatograf, plynový chromatograf, atómovej absorpčnej spektrofotometer a iných moderných analytických nástrojov, ktoré sú zaúčtované ako inžinierstvo technické research center a high-tech podnikov shandong. V roku 2002 spoločnosť úspešne absolvovala ISO9001 medzinárodný systém riadenia kvality, certifikácie, v auguste 2004, spoločnosti výroby workshop štyri liekových foriem mäkkých kapsúl, tvrdé kapsuly, granule a tablety sa ujal vedenia v absolvovanie zdravotnej potravín GMP certifikácie . Na začiatku roku 2005 prešla opäť hygieny Registrácie export potravinárskych výrobných podnikov registrovaných na mieste auditu, získať prístupové produkty, ktoré idú do zahraničia, a stal sa jedným z možno spočítať na prstoch high-tech bio-zdravie potravín, export podnikov v Číne. Po viac ako desiatich rokoch tvrdej práce a tvrdej práce, spoločnosť úspešne uviedla na trh jin aoli, Jin, Daoli, Jin Sili, Shengkang Záhrada, Sanda Ziguang, obr ako šesť série z viac ako 100 druhov výrobkov. V súčasnosti fixné aktíva spoločnosti dosiahli 0.25 miliárd juanov a ročné tržby dosiahli 1 miliárd juanov.

V júli 2013, spoločnosť získal národnú top 100 demonštračných jednotiek na vysokej integrity podnik, ktorý bol ocenený v Číne Medzinárodnej Hospodárskej a technickej Spolupráce, a Podpory Združenia a Čína Federácie obchodných spoločností.

jinaoli značky úvod ako stelesnenie podniku výrobku alebo základnej hodnoty, Značka je zárukou kvality a dobrej povesti, a preukaz totožnosti Podniku uznaná spotrebiteľov, weihai Ziguang biologické vedeckých a technologických exploiture Co., S.r.o. bol zameraný na budovanie značky od ich vzniku, a je odhodlaný budovy, spoľahlivé a seriózne značka výrobkov pre zdravotnú starostlivosť pre Čínskych ľudí-Jin aoli. Od nákupu surovín -- analýzy a kontroly -- dať do výroby -- kontroly kvality -- hotový výrobok skladovanie spoločnosť prísne kontroly, účel, je len na "dovoľte bežných ľudí jesť naozaj zdravé zdravotnej starostlivosti". Súčasná spoločnosť má viac ako 100 druhov jinaoli radu produktov, a nie sú tam 40 druhov výrobkov v mene obchodu v Číne, v 1 miliardy eur, dosiahla podiel na trhu yuan v tržbami a získal jednomyseľnú pochvalu od zákazníkov.

GMP certifikácia zdravotnej potravinárskych podnikov, Čína Food and Drug Administration

export usa FDA certifikácia

členské jednotky Číny Zdravotnej Starostlivosti Združenie

čína Zdravotnej Starostlivosti Združenia je zdravotná starostlivosť, priemysel riadiaceho orgánu, ktoré boli preskúmané a schválené Ministerstvom Zdravotníctva a Ministerstva pre Občianske Záležitosti a oznámiť Štátnej Rady.

Posúdené Čína Zdravotnej Starostlivosti Združenia. Weihai Ziguang biologické vedeckých a technologických exploiture Co., S.r.o. stal sa členom skupiny jednotky Číny Zdravotnej Starostlivosti Združenia, a je tiež jediný podnik v shandong, že vyhral túto česť tejto dobe.

Svetový Pohár série Iron Man triatlon určených výrobkov

v roku 2010, Jin aoli série produkty sú určené produkty pre Svetový Pohár série (international) Weihai diaľkových triatlon.

V číne, väčšina družstva značky

spoločnosť jinaoli získali najviac družstvo hodnota značky v Číne v decembri 2011, a bol ocenený v Číne Medzinárodnej Hospodárskej a technickej Spolupráce, a Podpory Združenia a Čína Federácie obchodných spoločností.

V roku 2002 spoločnosť bola udelená" top desať kvalitných produktov, spoľahlivé značky ". A prešli ISO9001 medzinárodnej certifikácie systému kvality. V roku 2004 spoločnosť je rad výrobkov boli zistené národnej kvality, ochrany zdravia a bezpečnosti dosiahnuť štandard komplexne produktov, a prešli certifikáciou GMP zdravia potravinárskych výrobných podnikov. Spoločnosť v roku 2005 spojené Šantung Technológie Združenia a bol ocenený ako "druhý bezpečnosti potravín integrity jednotky v shandong", a získali zdravie registračné osvedčenie, ktoré vydali národné certifikačné a akreditačné riadiaceho výboru. V roku 2006, komplexné ukazovatele podniku rozsahu výroby, výstupnej hodnoty, zisku a daní zaradil tretí v provincii rovesníkmi. V roku 2008, Weihai Asociácia Spotrebiteľov menovitý Weihai Ziguang biológie ako "Rozšírené Jednotky na ochranu spotrebiteľov zákonné práva a záujmy v Weihai". V roku 2010 spoločnosť bola udelená "Čína Priemyselnej Asociácie a Čína Gonghe podnik" v číne, priemyselné inovačné rozšírené podniky "Cti. V roku 2011 mu bola udelená 2010 enterprise technológie, výskum a vývoj centrum konštrukcia cenu. Weihai Ziguang biológie získal mnoho vyznamenania, vrátane "top ten vysokej integrity podnik", "spokojnosť zákazníka jednotku", "kľúč popredných poľnohospodárskych industrializácie", "H Cenu Číny Zdravie Cup" a tak ďalej.

  • Certifikácia: CFDA
  • Jedlé Metóda: Dvakrát Denne 2 Tablety Každý Čas, Ústne
  • Názov Značky: lxint
  • Čas Použiteľnosti: 24 Mesiacov
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie