Popis produktu

Čo je to?

Byt pádlo-tvarované kefa s mäkké vlákno DuPont štetiny, vlna pri uplatnení a na mieste miešanie očné tiene. Vegánskej štetiny sú vynikajúce pre nanášanie tekutých a krém eyeshadows pre konzistentný očný make-up, takže môžete opakovať svoje obľúbené vyzerať bezchybne. Ak potrebujete použiť trochu korektor, pádlo v tvare štetca head je ideálny pre dabbing ho jemne do pokožky.

Materiály

Kefa vedúci: Vegánska nanofiber štetiny. Ferrule: Meď

Ako používať

Veľké pádlo v tvare štetca hlavu zdvihne veľa produkt a vklady v čistej preženieme cez viečko pre hladký náter základnej farby alebo farby. Tento štetec dosahuje svetlo priehľadnú vrstvu eyeshadow cez veko. Zakrivený tvar takto záhybe viečka, ktoré umožňujú jasné vymedzenie viečka vo vami zvolenej farbe. Zubnú kefku umožňuje presné miesto miešanie (kruhových pohybov) pre prechody medzi farbami.

Pro Tipy

Môžete načítať štetcom priamo z pan, ale na ovládanie štruktúry a intenzity vaše očné tiene, miesto trochu na zadnej strane ruky a načítať štetcom od toho. Budete mať štetiny ploché a načítať farieb tým, poklepal na jednej strane cez s opačnou otočka a potom ostatné. Keď kefa je načítaný, ste pripravení farba viečok s jemným nahor ťahy z rias na obočie. Potom si zmes. Teraz máte vysokou farebnou intenzitou v blízkosti riasy, strácajúce sa k obočie.

Špecifikácie

Kefa vedúci: 0.5."/12.6 mm Ferrule: 1.6."/40 mm Rukoväť:0.3"x 4.7."/7.6 mm x 119mm

Ako Vyčistiť Váš Make-Up Štetec

Krok 1: Položiť kefa tvárou nadol s jej štetiny, ktoré je najbližšie k tečúcou teplou vodou. Priblížte sa s vláknami a jemne stlačiť akékoľvek zvyšky make-up alebo prebytočnú vodu. Krok 2: Miesto desetník-veľké dollop olivového oleja (pre prírodné štetiny) a mierne mydlo do dlane, alebo sa priamo obrátiť na štetiny po beží pod stredne teplej vody odstrániť prebytočný make-up. Krok 3: Masážne kefa štetiny na mydlový roztok na dlani a prenájom vody spustiť cez štetiny. Presuňte štetiny kefky mäkké jemné kruhový pohyb. Krok 4: Po tečúcej vody cez štetiny jasné, zastaviť vodu. Uistite sa, že nie ste submerging štetiny alebo získanie ferrule mokré Krok 5: Použitie uteráka, ticho vytlačiť čokoľvek prebytočnej vody, ktorý je vľavo v štetec. Suchý vzduch štetiny v oblasti, s voľným prúdiaceho vzduchu.

  • Veľkosť: EYE SHADOW BRUSH
  • Množstvo: 1
  • Číslo Modelu: E828
  • Používa Sa S: očné tiene
  • Rukoväť Materiál: Drevo
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Položka Druh: Make-Up Štetec
  • Kefa Materiál: Syntetické Vlasy
  • Názov Značky: EIGSHOW

Recenzie

Igorzinh0 | 2020-11-11

Perfect for concealer

5 / 5

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie