SLUČKY 8 - 8 Kanálový Stereo Audio Mixer S Slučky Funkcie

Dostupnosť: Skladom

€303.91 €151.95

Popis produktu

SLUČKY 8 - 8 kanálový stereo audio mixer s slučky funkcie

Maker Hart je Slučka 8: kompaktný mixér balenie veľa funkcií!

Novo vyvinutý Slučky 8 prináša dohromady všetky funkcie, ktoré by som rád vidieť na pulte! Multi-mikrofón kompatibilita a rôzne zvukové kanály? Skontrolujte. Bluetooth kapacity? Skontrolujte. Gramofónu, stojan kamery a USB OTG prostrediu? Skontrolujte. Pozývame vás k objavovaniu všetkých profesionálnych funkcií nášho inovatívneho mixér ponúka. Nájdete naše štandardné Echo, EQ a individuálny kanál kontroly spolu s širokú škálu nových cool funkcie, čaká na objavenie!

Podporuje až do 8 audio kanály!: Slučky 8 je najviac multifunkčný mixér sme vyvinuli až do dnešného dňa. Má schopnosť podporovať viaceré 6,5 mm mono alebo 3,5 mm stereo kanály, ktoré je úplne vhodný pre hudobné nástroje, gramofóny, mobilné zariadenia, reproduktory a oveľa viac! Slučky jack multi-pripojenie: toto úžasné funkcia umožňuje pripojenie viacerých Slučky 8 miešačky! Pomocou Slučky, Loop Out porty ak chcete využívať túto funkciu.

Profesionálne, plne spoľahlivý mixer: všetky funkcie podporované Slučky 8, budete pýtať sami seba, ako taký kompaktný prístroj môže zabaliť tak mnoho výhod. Vítame vás dostať jeden a fúkané preč s jeho schopnosti!

Funkcie 48V, 1,5 V Phantom / Plug-in režimov napájania : Pripojiteľná na 3,5 mm kondenzátorových mikrofónov, dynamické mikrofóny a electret kondenzátorových mikrofónov. Gramofón, Audio Vstup : Pripojiteľná k gramofónu a podporu MM phono zosilňovač. USB Audio : Na niektoré mobilné zariadenia, USB On-the-Go (OTG) je tiež podporovaný. ※ USB Audio vzorkovacia frekvencia: 96KHz/24bits. (USB Audio Výstup iba) Slučky Jack : je možné pripojiť viacero SLUČKY 8 a monitorovať zvuk z iných SLUČKY 8.

Špecifikácie Kvóty vstupný signál Hlavný vstup (1 8channels) Zisk K1: 50dBm

K2: 25dBm

CH3: 25dBm

CH4: 35dBm

CH5/6: 40dBm

CH7/8: 40dBm Aktuálna spotreba 230mA (max) Napájanie 9V DC Adaptér Rozmery 168 x 210 x 30 mm/ 6.6" x 8.3" x 1.2" Hmotnosť 820g / 29 oz (telo) Pripojenia Telefóny Jack (Stereo mini typ) x 1

USB Konektor (Signál) x 1

Mic Input x 1 (3,5 mm)

Vstup x 3 (3,5 mm)

Vstup (L/R), x 2 (6,5 mm)

Výstup(L/R) x 1 (6,5 mm)

SLUČKY V Jack 1 x

LOOP OUT Jack 1 x

DC Jack 1 x

Príslušenstvo

9V DC Adaptér 1 x

USB kábel 1 x

3,5 mm na XLR audio adaptér 1 x

Vlastník Manualx 1

Ako používať mikrofón?

Vždy obrátiť, 48V phantom power off", keď 48V Kondenzátora mikrofón nie je v prevádzke. Riskujete poškodenie a hluku, ak ste omylom dodanie phantom napájaním pre ostatné zariadenia, ktoré nevyžadujú takýto výkon.(Tento nástroj je phantom napájanie: 43-48V DC)

Mikrofón Napájanie režim

Dynamické, kondenzátora a electret mikrofóny kompatibilita: tento all-in-one mixér vám umožňuje vybrať si mikrofón vášho výberu. Nebojte sa o napájanie otázky: vždy sa môžete nastaviť, aby sa prispôsobili mikrofón vášho výberu.

Bluetooth

BLUETOOTH VSTUP - Odosielanie zvukových na zvukový pult priamo z telefónu alebo iného zariadenia Bluetooth (Kanál 2)

Gramofón, Audio vstup

Gramofón, Audio Vstup: Pár Slučky 8 s gramofónu a objavte nespočetné množstvo spôsobov, ako prispôsobiť svoje mixy! MM phono zosilňovač funkcia príde vhod, keď chcete pripojiť gramofón k zvukovému systému.

USB Audio Prenos

USB Audio a USB On-the-go (OTG): vstavaný 24-bit / 96kHz modul umožňuje pripojenie zvukového pultu do počítača, tabletu alebo smartphonu. Okrem toho podporuje USB OTG technológie!

Pre stojan Kamery

1/4-20 UNC dĺžky Skrutky menej ako 4 mm

  • Hmotnosť: 820g
  • Kompatibilné Audio A Video Zariadenia Štýl: Etapa Zariadenia
  • Package: Áno
  • Rozmery (Šxvxh)): 168*210*30 mm
  • Druh: Bluetooth
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: SICHIRAY

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie