100g Defibrilátor Elektródy Vložiť EEG Elektródy Vložiť EMG Vodivé Lepidlo Defibrilátor Vodivá Pasta

Dostupnosť: Skladom

€14.87

Popis produktu

100g Defibrilátor Elektródy Vložiť EEG Elektródy Vložiť EMG Vodivé Lepidlo Defibrilátor Vodivá Pasta

Táto elektróda vložiť je univerzálny vodivá pasta, vhodné pre všetky druhy importovaných alebo domácich defibrilátor (defibrilátor) EEG a EMG vyšetrenie, prosím, uisťujeme vás, vybrať si.

Elektródy vložiť návod na obsluhu

(Univerzálny typ defibrilátor, EEG a EMG)

Tento výrobok novej generácie na báze vody, na vodivý polymér gél s dobrou vodivosťou, žiadne podráždenie pokožky a bez poškodenia na elektródy. Ideálne je vodivá pasta.

[Product Name] Elektródy Vložiť (Univerzálny typ defibrilátor, EEG a EMG)

[Vlastnosti] Modré alebo bezfarebná viskózna gél s stopových bubliny.

[Vlastnosti produktu] Dobré vodivé mazanie výkon, jednoduché použitie, bez korózie, bez poškodenia elektródy; č podráždenie, žiadne alergie, bez znečistenia, ľahko sa čistí.

[Použiť] Používa pre rôzne dovezené alebo domácich defibrillators (zariadenia), EEG a EMG vyšetrenie. General-purpose vodivé pasty.

[Použitie a Dávkovanie] Externé použitie. Čiastočne rub, uplatňovať primeranú sumu elektródy alebo inšpekcia stránky.

【Špecifikácie] vyzýva 100g/tube, 250 g/fľaša.

[Balenie] 100g/tube X100 trubice/box, 250g/fľaše X 50 fliaš/box.

[Storage] Skladujte v uzavretom, chladnom mieste.

【Platnosť] vyzýva 24 mesiacov

Upozornenie: Ceny Výrobkov A Osobitných Podmienok, Kontaktujte Nás, Prosím, Pred Nákupom

Tipy, ktoré Vám pomôžu

Pre Brazília kupujúci, ak vyberiete možnosť Expresná doprava, ako FED, UPS, DHL Ect. P lízingu sa poskytujú compan y meno a CNPJ číslo alebo CPF Číslo. Skontrolujte prosím vaše správy, často môžeme mať nejaké otázky potrebujú vaše potvrdenie pred odoslaním. Uveďte prosím vaše celé MENO pre lodnú dopravu . Urobiť výber, ak výrobok má parametre , alebo poznámka v objednávke. Čile, Argentína kupujúci uveďte, prosím, vaše Daňové číslo pre express lodnej dopravy ako UPS. Na "Odhadovaný Čas Doručenia" daná Vrtydp.sk NIE je správne, NIE naše garantované čas. Poštou je lacné, ale nie rýchlo, najmä pre niektoré vzdialenej krajiny. Ak ste súrne, prosím, vyšetrovanie rýchlejšie metódy. Ak zaslať do express, uistite sa, že NIE ste vo vzdialenej oblasti , alebo extra náklady potrebné, a prosím na vedomie, že je pre diaľkové pleace doručenia : Účtované Logostics Spoločnosti ! Sledovacie číslo je k dispozícii pre každý balík. Sledovať tu: www.17track.net/index_en.shtml . Štandardné batérie, kvapaliny a iné zakázané diely sú zvyčajne odstránené pred odoslaním ak vaše položky sú tieto , môžeme dodaný Špeciálnu Linku, ktorá bude účtovaná extra dolárov Ciel, Clá a Dovozné Poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Nie sme zodpovední za colné meškanie alebo akýchkoľvek ciel, ciel, Dane z Pridanej Hodnoty (DPH) alebo iné poplatky, ktoré môžu vzniknúť s vašim nákupom. Treba vedieť váš colnej politiky.

Tipy o Aftersale Prosím, Dajte nám 5-hviezdy, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami!!!!! C ommunication je vždy viac užitočné, ako spor. Openning spor pomôcť, ale nič zvýšiť nedorozumeniu!!!! Negatívna spätná väzba nie je možné upravovať ! Prosím, kontaktujte nás pre lepšiu metód pre riešenie sporov!

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: laez evaw
  • Typ Rozhrania: NO

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie