Živica Navi Hlboké Tkaniva Masáž Svalov Relaxovať Uplatniť Hraničný Bod Mriežky Fyzioterapeut Vysokou Hustotou Jogy Kolieskových Fitnes Vybavenie

Dostupnosť: Skladom

€11.15 €9.70

Popis produktu

Funkcie:

IDEÁLNE PRE JOGU-POSADNUTÝ DÁMY: Jóga je skvelý spôsob, ako shap vás, aby ste sa lepšie na skóre aspektov, to pomáha pokoj vám nadol, zlepšenie vašej nálady, upraviť fyziológie, v prospech spánku a obnovy, ako aj slim vaše telo. Tento Živice Valček

pomáha joga cvičení s viac tréningové metódy, spolu s zdvojnásobil nad efektívnosti na vás.

RÝCHLE, EFEKTÍVNU ÚĽAVU od BOLESTI – Ak you' ve overdone veci v telocvični, náš výborný živice navi nastavenie môže pomôcť uvoľniť a zbaviť unavené svaly. Niekedy cool-down úsek nie je dosť, a živice valec môže naozaj pomôcť zabrániť bolesti a zranenia spôsobené tvrdú prácu-out.

SKVELÁ NÁHRADA ZA ŠPORTOVÁ MASÁŽ – Nie dostal čas na hlavu profesionálne, alebo len rozpačitý o nápad? Naše navi sa poskytuje rovnaké výhody ako športová masáž a môže pomôcť zmierniť bolesť shin dlahy a zápalu a zároveň uvoľnenie uzlov.

CELULITÍDA BUSTER – Tie otravné tuk na vrcholkoch stehná niečo každá žena dreads. Pomocou valca môže pomôcť rozbiť celulitídy pre dimple bez kože.

Pohodlne NOSIŤ-BAG – Pack to všetko v praktickom vaku, a to spolu s vami na budúci cvičenie triedy pre okamžitú úľavu na cestách.

Vidí ma koľajových...

Ak ste sa ešte skúsenosti výhody valcovanie, potom ste v pre liečbu. Pomerne jednoduché cvičenie bolo preukázané, že k zlepšiť výkonnosť a flexibilitu, zníženie období zotavenia a zníženie svalovej bolesti po práci. Funguje to aj na zvýšenie obehu, posilniť a tónu kože a železa zo všetkých uzlov vo svaloch. Je ideálny partner na intenzívneho cvičenia režim

Jemnejšie detaily

Živica koľajových je jednoduché – jednoducho ležať na podlahe a umiestnite valec pod, kde musíte cítiť úľavu. Potom prejdite dozadu a dopredu na pár minút. Mali by ste sa cítiť vaše svaly začať relaxovať a uvoľniť ako tak urobíte. S masážne loptu, môžete sedieť v pohodlnej stoličke a roll okolo v rámci nohu na rovnaký úžitok.

Zapojte sa do priebežného revolúcia!

Roller je dodávaný vo vnútri praktická taška, ktorá zabezpečuje, môžete si ju uložené tidily a vziať ju so sebou na použitie v telocvični ak je to potrebné.

Špecifikácia:

Materiál: Eko-frtiendly Živice

Veľkosť: 30x10cm

Farba: Modrá | Fialová | Pink | Zelená | Čierna | Oranžová

Výrobok Obsahuje:

1 x Valček

  • Číslo Modelu: 201821378

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie