10pcs~50pcs TDC2 TDC3 TDC4 TT9030 2 mm 3 mm 4 mm Dvakrát hlavu drážkovanie rezanie nástroj CNC sústružnícke nástroje na sústruženie, karbid vložiť

Dostupnosť: Skladom

€10.65

Popis produktu

Predám dve krabice, tam sú zľavy 10pcs~50pcs TDC2 TDC3 TDC4 TDC5 TT9030 CNC Karbidu vložiť taegutec zapichovanie karbidu vložky CNC sústruhu nástroj nástroj na sústruženie cnc nástroj Máme jednotka továreň špecializujúca sa na výrobu na mieru vložiť, obrábacie stroje, kalibrácie, vysoký stredný nízky-end produkty s kratšie dodacie lehoty a vyššej kvality. Máme tiež ER collet, ťuknite na položku, die, DRŽIAK, fréza na frézovanie, vŕtanie, atď na predaj. Všetky druhy obrábacích strojov. Ak tovar predávaný mať žiadne problémy s kvalitou, sľubujeme vrátiť bezpodmienečne. Tam je zľava na nákup viacerých produktov, prosím neváhajte a kontaktujte nás pre batch nákup na najnižšiu cenu.

Tovar bude dodaný v 1-2 pracovných dní po obdržaní vašej platby budú všetky položky testované pozorne, ako to je expedovaný.Sledovacie číslo bude poskytnuté po pošleme vaše položky,môžete sledovať vaše položky sledovacie číslo.Lodné informácie sa ukázali po 2-3 dňoch po položka je expedovaný.Čas dodania závisí od colnej politiky určenia alebo iné faktory,takže to môže trvať dlhšie, niekedy.Kontaktujte nás, ak nechcete prijímať položky v Odhadovaný Čas Doručenia,ktorý vám pomôže skontrolovať zásielku a zabezpečiť dostanete zásielku čo najskôr,Ak pozemok je vrátený alebo stratené ,budeme opätovné zaslanie alebo vrátime vám peniaze. Q: ste výrobca? Máte továreň? A: Sme výrobcovia. Náš výrobný závod sa nachádza v Xuzhou, ťiang. Vitajte na návštevu nášho factory! Otázka: Kedy môžem získať cenu? Odpoveď: zvyčajne Sme cenovú ponuku do 24 hodín po obdržaní vašu žiadosť. Ak by ste chceli vedieť cenu, prosím, kontaktujte nás a dajte nám vedieť váš e-mail, aby sme mohli klásť prioritu na váš dotaz. Otázka: Je OEM k dispozícii? Odpoveď: Áno, OEM a prispôsobenie sú k dispozícii. Okrem toho môžeme poskytnúť tlač etikiet služby.

  • Číslo Modelu: TDC2 TDC3 TDC4 TT9030
  • tdc2: 2 mm
  • Druh: Nástroj Ruka Časti
  • tdc4: 4 mm
  • tdc3: 3 mm

Recenzie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty

Najlepšie